Rreth Nesh

Hoteli ynë

N Hotel by Noshi është hoteli më i ri modern dhe komod në Tiranë, i vendosur pranë “Aeroportit Nënë Tereza”. N Hotel by Noshi, vetëm 20 minuta larg kryeqytetit ofron përvojën më të mirë të mikpritjes në qytet, për të gjithë ata që vizitojnë Tiranën për pushime ose biznes. Hoteli përbëhet nga 11 dhoma, me arkitekturë moderne, të dizajnuara me elegancë në mënyrë që të sigurojë akomodim relaksues. Hoteli ynë ofron një larmi shërbimesh dhe lehtësirash. Hoteli ynë ka një bar dhe një restorant, ku mysafirët tanë mund të shijojnë kuzhinën tradicionale shqiptare dhe kuzhinën ndërkombëtare dhe Lobby Bar, për të shijuar perëndimin e diellit me pijen e tyre të preferuar. Dhomat e miqve ofrojnë një pamje të bukur të zonave të gjelbërta të rrugës interurbane ose pamjes së pistës së aeroportit. Të gjitha dhomat janë të pajisura me dritare të mbrojtura nga zhurma e jashtme, një kuti sigurie, TV me ekran të sheshtë, një mini-bar dhe një banjo private me dush dhe vaskë, dhe Wi-Fi falas. Hoteli është i vendosur në të njëjtën ndërtesë me Hertz International Car Rental Company, e cila shton komoditetin e shërbimeve të ndryshme që mund të gjenden pranë N Hotel nga Noshi.

Galeri e Recepsionit dhe Bar