<>
August 2021
MoTuWeThFrSaSu
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
September 2021
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
October 2021
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
November 2021
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
December 2021
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
January 2022
MoTuWeThFrSaSu
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
February 2022
MoTuWeThFrSaSu
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
March 2022
MoTuWeThFrSaSu
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
April 2022
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
May 2022
MoTuWeThFrSaSu
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
June 2022
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
July 2022
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Zgjidhni datat tuaja duke klikuar në kalendarin më sipër

0 Person/a
Done

Wifi Falas

Pritje ne Aeroport

24/7 Front Desk

Pamje Fantastike

Rreth Nesh

N Hotel by Noshi është hoteli më i ri modern dhe komod në Tiranë, i vendosur pranë “Aeroportit Nënë Tereza. N Hotel by Noshi, vetëm 20 minuta larg nga kryeqyteti ofron përvojën më të mirë të mikpritjes në qytet, për të gjithë ata që vizitojnë Tiranën për pushime ose pune, hoteli përbëhet nga 11 dhoma, me arkitekturë moderne, të dizajnuara me elegancë në mënyrë që të sigurojë qëndrim relaksues.

Lexo më shumë

Pajisjet dhe shërbimet

Vendndodhja jonë ofron një pamje të bukur të zonave të gjelbërta të rrugës interurbane ose pamjes së pistës së aeroportit. Të gjitha dhomat janë të pajisura me dritare të mbrojtura nga zhurma e jashtme, një kuti sigurie, TV me ekran të sheshtë, një mini-bar, një banjo private me dush dhe vaskë, dhe Wi-Fi falas. Hoteli ndodhet në të njëjtën ndërtesë me Hertz

Lexo më shumë

Vlerësime

Pyetje Rreth Hotelit

Unë nuk flas shqip, a flet stafi juaj gjuhë të huaja?

N Hotel by Noshi, ka stafin më të mirë, ata janë të aftë të flasin anglisht italisht gjermanisht dhe frëngjisht. Ne jemi shumë të lumtur të mirëpresim mysafirët tanë ndërkombëtarë çdo herë.

A ka hoteli një bar?

Ne kemi një bar dhe një restorant për t’i ofruar mysafirëve tanë një shije të këndshme. Ne ofrojmë ushqime dhe pije tradicionale shqiptare.

Mund te me merrni nga aeroporti?

Ne operojmë me Hertz, kompania ndërkombëtare e makinave me qira dhe marrja ose lëvizja drejt qytetit është e lehtë dhe e përballueshme me makinat moderne të Hertz.

Kur behet check in dhe check out?

Check-in pas ores 14:00
Check out deri ne 12:00

Kur shërbehet mëngjesi?

Mengjesi: 07:00 – 10:30

Rezervoni online dhe ju urojmë një qëndrim relaksues me ne

Telefon: 0672064448 ose Email: Reservations@nhotelbynoshi.com

Booking

Na Kontaktoni