SUPERIOR TWIN ROOM

Përshkrimi i dhomës

Dhoma jonë Dopio Superiore ka dy krevate teke dhe gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të qetë dhe të rehatshëm, pavarësisht nëse jeni duke na vizituar për biznes ose kohë të lirë. Secila dhomë ka një TV LCD, Wi-Fi falas për internet, një kasafortë dhe të gjitha dhomat janë plotësisht të pajisuara me ajër të kondicionuar. Banjo private përfshin një dush, rrobdishan, tharëse flokësh dhe letra higjenike falas.

Wiffi Marrje nga aeroporti 24 orë/front desk
Krevat madhesi king Shërbim në dhomë Mbajtëse Valixhes
Ekspres Minibar Kasafortë

Galeri

Rezervimi Dhomës

€64.00

Për Natë

<>
September 2021
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
October 2021
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
November 2021
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
December 2021
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
January 2022
MoTuWeThFrSaSu
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
February 2022
MoTuWeThFrSaSu
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
March 2022
MoTuWeThFrSaSu
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
April 2022
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
May 2022
MoTuWeThFrSaSu
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
June 2022
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
July 2022
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
August 2022
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Zgjidhni datat tuaja duke klikuar në kalendarin më sipër