SUPERIOR DOUBLE ROOM

Përshkrimi i dhomës

Dhoma jonë elegante Dopio Superiore ka gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të qetë dhe të rehatshëm. Secila dhomë ka një TV me ekran te sheshte, Wi-Fi dhe të gjitha dhomat janë plotësisht të pajisuara me ajër të kondicionuar . Dhoma dyshe superiore është e pajisur me një krevat dopio king size dhe është perfekte për një çift.

Wiffi Marrje nga aeroporti 24 orë/front desk
Krevat madhesi king Shërbim në dhomë Mbajtëse Valixhes
Ekspres Minibar Kasafortë

Galeri

Rezervimi Dhomës

€64.00

Për Natë

<>
January 2022
MoTuWeThFrSaSu
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
February 2022
MoTuWeThFrSaSu
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
March 2022
MoTuWeThFrSaSu
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
April 2022
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
May 2022
MoTuWeThFrSaSu
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
June 2022
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
July 2022
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
August 2022
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
September 2022
MoTuWeThFrSaSu
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
October 2022
MoTuWeThFrSaSu
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
November 2022
MoTuWeThFrSaSu
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
December 2022
MoTuWeThFrSaSu
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
January 2023
MoTuWeThFrSaSu
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
2023
MoTuWeThFrSaSu
10

Zgjidhni datat tuaja duke klikuar në kalendarin më sipër